Biosilk Volumizing Therapy stiprios fiksacijos purumo suteikiantis lakas plaukams Padidinti

Biosilk Volumizing Therapy stiprios fiksacijos purumo suteikiantis lakas plaukams

Biosilk Volumizing Therapy stiprios fiksacijos purumo suteikiantis plaukų lakas su “Hair Volumizing Therapy ™“ kompleksu puikiai fiksuoja ir suteikia plaukams apimties bei sveiko žvilgesio. Lako plaukams sudėtyje esantys ryžių proteinai ir kiti natūralūs augaliniai ekstraktai maitina plaukus, o vertingas šilkas saugo plaukus nuo išsausėjimo ir kenksmingo aplinkos poveikio. Biosilk Volumizing Therapy plaukų lakas sutvirtina plaukus, bet jų nesulipina. Lakas nenubyra ir neapsunkina plaukų.

Biosilk Volumizing Therapy linijos plaukų priežiūros priemonės skirtos ploniems, silpniems ir riebaluotis linkusiems plaukams. Priemonės praturtintos neorganiniais elementais, šilko baltymų keraminio junginiu CHI44, vertingomis amino rūgštimis, vitaminais ir enzimais. Visų aktyviųjų medžiagų dėka Biosilk Volumizing Therapy priemonės pasižymi plauko stiprinamosiomis savybėmis, reguliuoja galvos odos ir plaukų drėgmės balansą. Šilko proteinai įsiskverbia į plauko vidinius sluoksnius ir veikia plauką iš vidaus, veiksmingai jį atstatydamas.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, žiežirbų, atviros liepsnos, karštų paviršių. – Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Slėginis indas. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje nei 50oC/122oF temperatūroje.

Smulkiau19,90€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos
Svoris340 g.
NaudojimasŠvelniai purkškite Biosilk Volumizing Therapy plaukų laką ant plaukų ir formuokite norimą šukuoseną. Venkite, kad nepatektų į akis.
Aktyviosios ir sudedamosios dalysTeirautis pas pardavėją

Kodėl verta rinktis?

  • Sutvirtina plaukus jų nesulipinant
  • Lakas nenubyra ir neapsunkina plaukų
  • Suteikia plaukams apimties
  • Suteikia plaukams žvilgesio
  • Su natūraliais augaliniais ekstraktais

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: