Ecrinal Onykoleine nagų stiprinimo priemonė grybelio pažeistiems nagams (kojų ir rankų nagams) Padidinti

Stiprinamoji nagų priemonė Onykoleine

Priemonė stiprina trapius rankų ir kojų nagus, skatina jų augimą. Gali būti naudojama į grybelines infekcijas linkusiems nagams. 10 ml.

Smulkiau10,79€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa10 ml.
Kilmės šalisMonakas
NaudojimasPriemonę naudokite tik ant švaraus, sauso ir nelakuoto nago. Tepkite Onykoleine priemone nagus kiekvieną dieną, plonu sluoksniu. Pamasažuokite, kol įsigers. Naudokite priemonę tol, kol nagas visiškai atsinaujins. Įprastai rankų nagams atsinaujinimas trunka 4-8 mėn., kojų nagams- 6-12 mėn.
Aktyviosios ir sudedamosios dalysArbatmedžio aliejus, Šilko lipidai, ANP®.

Kodėl verta rinktis?

Rankų ir kojų nagams su arbatmedžio aliejumi, Šilko lipidais ir ANP. Koncentruota formulė, užtenka 500 užtepimų. Silpniems nagams reikia specialių stiprinančių ir maitinančių elementų.

Priemonė skatina keratino gamybą ir nago augimą, gali apsaugoti nuo grybelinių infekcijų, sudaro nepalankią joms terpę. Gali būti naudojama kartu su priešgrybeliniais vaistais geresniam poveikiui.

Nenaudoti jaunesniems nei 7 metų vaikams, nėščioms ir maitinančioms moterims. Nenaudoti ant žaizdų, ne nago ir odelių zonai. Esant sudirgimui ar alergijai, nutraukite naudojimą.

Onykoleine yra kosmetikos priemonė, kuri gali apsaugoti nuo grybelinių infekcijų ir stiprina nagą. Jeigu įtariate grybelį, būtina pasikonsultuoti su gydytoju

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: