Makiažo kempinėlių rinkinys BeautyBlender Double Delight BB27764 Padidinti

Makiažo kempinėlių rinkinys BeautyBlender Double Delight BB27764

Makiažo kempinėlių rinkinys BeautyBlender Double Delight BB27764, rinkinį sudaro: 1 makiažo kempinėlė, skystas kempinėlių valiklis ir silikoninis padelis

Smulkiau31,90€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Ilgis5.6
Aukštis18.7
Plotis5.6
Svoris0.234
GamintojasBeautyblender

Kodėl verta rinktis?

Šį puikia dovana galintį tapti „BeautyBlender“ rinkinį sudaro: 1 makiažo kempinėlė, skystas makiažo kempinėlių ir kosmetinių šepetėlių valiklis, silikoninis kempinėlių džiovinimo padelis.

Makiažo kempinėlė BeautyBlender „Makeup Sponge“, 1 vnt.

BeautyBlender“ yra ypatinga naujovė makiažo pasaulyje! Tobulos formos, originali, profesionali priemonė daugiau nei paprasta makiažo kempinėlė, nepalieka nelygumų. Patentuota elipsės forma leidžia padengti makiažo priemonę tolygiai net ir sunkiai pasiekiamose veido vietose.

Be latekso, nealergizuoja ir neturi kvapo. Kempinėlės tinka makiažo pagrindo padengimui, taip pat jas galite naudoti drėkinančio kremo ar serumo padengimui.

Naudojimas: prieš naudojant, kempinėlė yra sudrėkinama, todėl ji sugeria vandenį, bet ne makiažo priemones. „BeautyBlender“ makiažo kempinėlę naudokite įprastam sausos ar skystos makiažo priemonės (pudros, kremo, makiažo pagrindo, maskuotojo) paskirstymui. Po naudojimo išplaukite kempinėlę specialiu muiliuku.

Skystas makiažo kempinėlių ir kosmetinių šepetėlių valiklis BeautyBlender „BlenderCleanser Liquid“, 90 ml

Priemonė tinkama ne tik „BeautyBlender“ produktų plovimui, bet ir kosmetiniams šepetėliams ar kitoms kempinėlėms plauti. Priemonė pašalina net ir sunkiai išplaunamas dėmes bei makiažo priemones. Valiklis yra bekvapis. Be parabenų. Galima naudoti ir rankoms valyti.

Naudojimas:

• „BeautyBlender“ makiažo kempinėlėms valyti –sušlapinkite makiažo kempinėlę, ant jos užpilkite skysto makiažo kempinėlių valiklio ir jį tolygiai paskirstykite. Švelniai paspauskite kempinėlę, kad priemonė suputotų. Jeigu norite išnaikinti įsisenėjusias dėmes, į indą su vandeniu įpilkite nedidelį kiekį „Blendercleanser®“ valiklio ir pamerkite makiažo kempinėlę kelioms valandoms. Gerai nuspauskite makiažo kempinėlę ir padėkite ją ant rinkinyje esančio silikoninio padelio išdžiūti. DĖMESIO: netrinkite makiažo kempinėlės į padelį, nes galite kempinėlę pažeisti.

• Makiažo šepetėliams valyti – sudrėkinkite makiažo šepetėlį, ant jo užpilkite skysto valiklio, patrinkite šerelius, kol suputos. Braukite šepetėliu pirmyn ir atgal per padelį, kad pašalintumėte visus makiažo likučius ir nešvarumus. Perskalaukite vandeniu ir švelniai nuspauskite šepetėlį.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: