Norwegian Pharma Pure Marine Magnesium Padidinti

Norwegian Pharma Pure Marine Magnesium

120 tablečių
Itin veiksmingos gryno jūrinio magnio tabletės. Tvariu, draugišku aplinkai būdu išgaunamas jūrinis magnis yra 100 % natūralus, gaunamas iš galingų bangų Norvegijos pietvakarinėje dalyje, Rugalando apskrityje. Siekiant išgauti magnį iš jūros, į jūros vandenį leidžiamas kalcio oksidas, kuris reaguoja su natūraliu vandenyno magniu, virsdamas magnio hidroksidu. Gautas tirpalas pakartotinai plaunamas gėlu jūros vandeniu ir džiovinamas iki smulkių miltelių. Tai švelnus ir tvarus procesas. Kad išgauti 1 kilogramą magnio, panaudojama 500 kilogramų jūros vandens

Magnis yra vienas svarbiausių mūsų organizmo mineralų, dalyvaujančių daugelyje organizmo gyvybinių funkcijų. Šis mineralas reikalingas nervų sistemos veiklai palaikyti, sklandžiam širdies ir kraujagyslių darbui, tvirtiems kaulams, tinkamai plaučių ir raumenų sistemų veiklai palaikyti. Magnis taip pat padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir kraujo spaudimą, plečia kraujagysles, dalyvauja medžiagų apykaitoje ir daugelio fermentų veikloje, yra labai svarbus kalcio apykaitai organizme. Padidėjęs nervingumas, nuovargis, padidėjusi raumenų įtampa dažnai yra pirmieji magnio trūkumo požymiai. Šio mineralo trūkumas taip pat didina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, gali sukelti širdies ritmo sutrikimus, kraujospūdžio svyravimus, raumenų spazmus, didina onkologinių ligų išsivystymo riziką.    
 
Šio maisto papildo sudėtyje esantis vitaminas B6 stiprina magnio poveikį ir palengvina jo pasisavinimą organizme. Vitaminas B6 būtinas normaliai aminorūgščių apykaitai organizme, svarbus reumatinėms ligoms gydyti, smegenų ir nervų sistemos veiklai, energijos gamybai ląstelėse. Dėl vitamino B6 trūkumo atsiranda rankų ir kojų tirpimas, depresija, nemiga, prislėgta nuotaika, baimė, nervingumas, dirglumas, raumenų drebėjimas ir mėšlungis, energijos trūkumas.                                                                                            
„Grynas jūrų magnis” puikiai tinka tiems, kurie patiria didelį darbo krūvį, miego trūkumą ir stresą.
Nuolat atliekami tyrimai dėl sunkiųjų metalų kiekio tam, kad užtikrinti papildų saugumą.

Smulkiau

Šiuo metu neturime29,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Svoris0,120
Naudojimassuaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 tabletes per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Aktyviosios ir sudedamosios dalysjūrų magnis, inulinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga (celiuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos), lipnumą reguliuojanti medžiaga (kalcio fosfatai, silicio dioksinas), piridoksino hidrochloridas, paviršiaus padengimas (hidroksipropilmetilceliuliozė). Be dažiklių, gardiklių, konservantų, GMO ar iš jų gautų komponentų.

Kodėl verta rinktis?

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Laikymo sąlygos: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, kambario temperatūroje.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: