I-TECH SONICSTIM kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas Padidinti

I-TECH SONICSTIM kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas

I-TECH SONICSTIM kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas su 1 MHz ultragarsu turi 7 programas skirtas kombinuotoms ultragarso ir elektroterapijos procedūroms kartu, 1 ultragarso terapijos programą ir 7 elektroterapijos programas. Jis skirtastiek skausmo malšinimo, tiek ir estetinėms grožio procedūroms. I-TECH SONICSTIM kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas gali būti naudojamas atskirai skausmui malšinti (skausmo terapijos procedūroms) arba tipinėms 1 MHz ultragarso terapijos (giliųjų audinių gydymo) procedūroms, o pasirinkus kombinuotąjį režimą iškart apimsite abi terapines procedūras.

I-TECH SONICSTIM kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas yra medicinos prietaisas su CE0476 žyma, atitinkantis direktyvą 93/42/EEC MDD.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis: „Sonicstim“ negalima naudoti TENS (transkutaninės elektrostimuliacijos) arba kombinuotuoju ultragarso ir elektroterapijos režimu žmonėms, kurie turi širdies ritmo reguliatorius, sergantiems kardiopatija ir kitomis širdies ligomis, epileptikams, nėščioms moterims, nerimo kamuojamiems žmonėms, sergantiems flebitu, tromboflebitu ir sunkiomis ligomis. „Sonicstim“ negalima naudoti kaip ultragarso terapijos prietaiso arba kombinuotuoju (ultragarso ir elektroterapijos) režimu žmonėms, kurie turi rimtų širdies ir kraujagyslių problemų, sergantiems tuberkulioze, stuburo ligomis, žmonėms, kurie turi piktybinių navikų, sergantiems neoplazija, metalinių protezų nešiotojams (išskyrus tam tikrus medicinos receptus), sergantiems ūmiomis infekcijomis, venų tromboze, sunkia osteoporoze, arteriopatija, turintiems uždegimų ir jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams. Jei patyrėte traumą, vargina raumenų patempimai arba yra bet kokių kitų sveikatos problemų, prietaisą rekomenduojama naudoti su gydytojo priežiūra. Venkite naudoti prietaisą taip, kad ultragarso spindulys būtų nukreiptas į akis, netoli liaukų, šalia gimdos ir pilvo, paviršinių venų ir netoli uždegimų pažeistų vietų.

Smulkiau299,00€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Galia4 W
Garantinis aptarnavimas2 metai
Komplektacija I-TECH SONICSTIM kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaiso komplektą sudaro: Kombinuotos terapijos nešiojamasis prietaisas, ultragarso gelis, specialios elektroterapijos procedūroms skirtos jungtys, elektrodai ir kelioninis laikymo krepšys.
Kilmės šalisItalija

Kodėl verta rinktis?

  • 7 programos

  • 1 ultragarso terapijos programa

  • 7 elektroterapijos programos

  • 5 ultragarso bangų spindulio intensyvumo lygiai

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: