Oblumi tapp Išmanusis termometras

„Oblumi tapp“ tai unikalus išmanusis termometras visai šeimai. Šio termometro išskirtinumas yra tas, kad jis sukurtas naudojimui kartu su išmaniaisiais telefonais. Inovatyvus IR spindulių prietaisas visiškai pritaikytas prie šiuolaikinių technologijų. Išmaniojo termometro dėka dabar ne tik per kelias sekundes galėsite išmatuoti temperatūrą kaktos srityje ar ausies ertmėje, bet ir sužinoti reikiamą vaistų dozę. Visus termometro parodymus galėsite sekti specialioje išmaniojoje programėlėje, o esant poreikiui netgi išsiųsti juos norimiems adresatams.

Šio išmaniojo termometro dėka galėsite išmatuoti ne tik kūno temperatūrą, tačiau ir patikrinti skysčių temperatūrą, kas itin aktualu yra mamoms auginančioms vaikus, ruošiant maistą, pieno mišinius, ar tiesiog ruošiant vandenį maudynėms. 

Smulkiau

Šiuo metu neturime49,99€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

 • Telefonas +37065460406
 • Skype: Medikosbaltic
 • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

MaitinimasVeikia nuo dviejų CR1616 tipo elementų. Elementų tarnavimo laikas iki 6.000 matavimų.
Komplektacija„Oblumi tapp“ prietaisas, papildomas antgalis kaktos srities temperatūros matavimui, valymo servetėlės, specialus dėklas kelionei, naudojimosi instrukcija.
Matavimo diapazonasMatavimo ribos kūno temperatūros: 35 ºC – 42 ºC, tikslumas ± 0,15 ºC. Matavimo ribos skysčių temperatūros: 10 ºC – 80 ºC, tikslumas ± 0,5 ºC. Naudojimo aplinkos temperatūra: 10 ºC – 35 ºC.
Garantinis aptarnavimas24 mėn.
SuderinamumasApple iOS 7 arba auštesnė ir Android 4.2 arba auštesnė.
Kilmės šalisIspanija
Išmatavimai50 x 24 x 18 mm.
Svoris22g.
Matavimo metodaiKontaktinis
NaudojimasOblumi tapp prietaisas mažiausiai 15 minučių prieš matavimo atlikimą turi būti laikomas toje pačioje patalpoje, kur bus atliekamas temperatūros matavimas. Šioje aplinkoje turi būti užtikrinta stabili temperatūra be smarkių temperatūros pasikeitimų ar svyravimų. Visada prieš naudojimą nuvalykite Oblumi tapp prietaiso galiuką. Oblumi tapp prietaiso galiuką valykite su pridėtomis servetėlėmis arba naudokite švarią medžiagą, sudrėkintą vandeniu arba alkoholiu. Neleiskite Oblumi tapp prietaisui būti tiesiogiai paveiktam saulės spindulių arba aukštų temperatūrų. Nenaudokite Oblumi tapp drėgnoje aplinkoje. Oblumi tapp nėra atsparus vandeniui ar kitiems skysčiams. Matuojant kaktos srityje, švelnai lieskite kaktą atlikdami sukamąjį apskritimo judesį, tam kad temperatūra būtų matuojama ne iš vieno, o iš kelių taškų.

Kodėl verta rinktis?

 • Naudojimas su išmaniuoju telefonu;

 • Temperatūrą pamatuoja per kelias sekundes;

 • Apskaičiuoja reikiamą vaistų dozę;

 • Duomenų išsaugojimas;

 • Duomenų išsiuntimo galimybė;

 • Gali naudotis visi šeimos nariai;

 • Galima tikrinti ir maisto ar vandens temperatūrą;

 • Prietaisas tinkamas naudoti su Android ir Apple iOS operacinėmis sistemomis.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: