Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Moroccanoil

Moroccanoil  – grožio įkvėpta natūralių plaukų ir kūno priežiūros priemonių linija moterims. Šis prekės ženklas siejamas su stebuklingu argano aliejaus poveikiu kūnui bei plaukams.  Arganų aliejus, dar žinomas kaip „baltasis auksas“, yra natūralus produktas randamas Maroke,  Argano medžio riešutuose. Juose gausu naudingų maistinių medžiagų, riebalų rūgščių bei vitaminų. Taigi plaukų ir kūno priežiūros produktai, kurių sudėtyje esama arganų aliejaus yra vertinami visame pasaulyje kaip nepamainoma ir itin naudinga priemonė odos ir plaukų puoselėjimui. 


Moroccanoil produktų linija siūlo šampūnus, kondicionierius,  kaukes, galvos odos priežiūros ir plaukų formavimo priemones įvairių tipų plaukams. Taip pat Moroccanoil itin gausus kūno priežiūros priemonių pasirinkimas – dušo geliai, pieneliai, aliejai, drėkikliai, šveitikliai bei valikliai. Visa tai skirta tam, kad galėtumėte mėgautis šilko švelnumo sveika ir skaisčia oda. Moroccanoil prekės ženklas daug dėmesio skiria apsaugai nuo saulės – veido ir kūno losijonai, pieneliai bei aliejai, taip pat lūpų balzamai ir priemonės skirtos naudoti po pabuvimo saulėje.


Moroccanoil – praturtintas arganų aliejumi, sukurtas atskleisti moters žavesiui, skatinti bei puoselėti plaukų bei kūno grožį.

Rodoma 1 - 15 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 15 iš 24 dalykų