EDT Tualetinis vanduo

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 16 - 30 iš 99 dalykų
 • KENZO Totem Yellow - tai universalus tualetinis vanduo, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Tai vienas iš trijų Kenzo Totem kolekcijos aromatų, dvelkiantis citrusais ir mediena. Pirmiausiai kompozicija atsiveria gaiviais rožiniais greipfrutais ir energizuojančiais citrinų akordais. Vėliau pakvimpa arbata, persikais, rožėmis ir hedionu. Galiausiai viską...

  23,89€
  Tik internetu
 • KENZO Totem Orange - tai universalus tualetinis vanduo, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Tai vienas iš trijų Kenzo Totem kolekcijos aromatų, dvelkiantis gėlėmis ir mediena. Pirmiausiai kompozicija atsiveria sultingais ir energizuojančiais citrinų ir karčiavaisių apelsinų akordais. Vėliau prisijungia citrinmedžio žiedų dvelksmas, pikantiškasis figmedis...

  30,44€
  Tik internetu
 • Tom Ford Neroli Portofino Acqua tualetinis vanduo - tai universalus, 2016 metais sukurtas aromatas, skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Tom Ford Neroli Portofino Acqua - tai dar gaivesnė Portofino aromatų versija, kurioje susipina įvairiaspalviai Italijos Rivjeros citrusų ir žalumos aromatai. Pirmiausiai kompozicija atsiveria gaiviais bergamočių, citrinų,...

  Tik internetu
 • Cartier Eau De Cartier Concentree EDT tualetinis universalus vanduo tai pribloškiančios gaivos aromatas, užverčiantis žalumos banga. Tai vbruojanti ir gyvybinga kompozicija.

  12,28€
  Tik internetu
 • Cartier Eau De Cartier EDT tualetinis universalus vanduo yra gaivus, švelnus ir vibruojantis Cartier Eau de Cartier kvepalų vyrams ir moterims aromatas turi aromaterapinį poveikį ir sužadina daugybę skirtingų pojūčių.

  Tik internetu
 • Cartier Eau de Cartier Zeste de Soleil EDT tualetinis universalus vanduo skirtas ir vyrams, ir moterims. Gaivinantis, saulėtas, primenantis egzotiką - toks yra Zeste de Soleil.

  44,98€
  Tik internetu
 • Cartier Eau De Cartier Essence de Bois EDT tualetinis universalus vanduo atskleidžia netikėtą aistra degančia medienos gaivą. Tai derinys, kurio tikrai nesitiki: vandens šviežumas ir prabangios medienos šiluma.

  43,55€
  Tik internetu
 • Cartier Declaration Fraiche EDT tualetinis universalus vanduo tai meilės atributas, labiausiai intensivus iš visų emocijų ir savyje slepiantis gražius, išskirtinius momentus.

  34,07€
  Tik internetu
 • Creed Virgin Island Water EDT tualetinis universalus vanduo atskleidžia atogrąžų grožį ir egzotiškus kvapus. Tai citrusinio tipo kvepalai skirti vyrams ir moterims. 

  205,85€
  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea EDT tualetinis universalus vanduo yra skirtas vyrams ir moterims ir pristatytas 2008 metais. Aromate slypi citrinos, bergamotės, jazminai, kadagiai bei kedrai.

  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri EDT tualetinis universalus tai vyrams ir moterims skirtas aromatas, kuris yra ypatingai gaivus. Kvepalai pristatyti 1999 metais. 

  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Ginepro di Sardegna EDT tualetinis universalus vanduo tai vasariškas aromatas, įkvėptas Italijos saulės, Viduržemio jūros mėlio, ypatingos ore tvyrančios atmosferos. 

  83,48€
  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia EDT tualetinis universalus vanduo tai aromatas, kviečiantis į jaudinančią kelionę, kurioje susijungia itališka kultūra, menas ir viduržemio jūros karštis.

  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi EDT tualetinis universalus vanduo tai vaisių aromatas, įkvėptas Italijos saulės, Viduržemio jūros mėlio, ypatingos ore tvyrančios atmosferos ir laisvės.

  82,70€
  Tik internetu
 • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria EDT tualetinis universalus vanduo tai medienos kvepalai skirti drąsioms moterims ir ryžtingiems vyrams. Kvepalai pristatyti 2010 metais.

  Tik internetu
Rodoma 16 - 30 iš 99 dalykų