EDP Parfumuotas vanduo

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 16 - 30 iš 1149 dalykų
 • Vittorio Bellucci Ecstasy Paradise Sun parfumuotas vanduo moterims - tai šviežių vaisių aromatas, sukurtas moteriai, mėgstančiai saulę, atsipalaidavimą, vasarą, sužadinantis prisiminimus apie atostogas. Aromate atsispindi aistra, moteriškumas ir nerūpestingumas. 

  Tik internetu
 • LANVIN Jeanne Couture EDP- tai prabangus ir ryškus aromatas savimi pasitikinčiai moteriai. Gundantis aromatas pabrėžia moters seksualumą bei eleganciją. 

  18,77€
  Tik internetu
 • LANVIN Jeanne Couture Birdie EDP- persipynęs gėlių ir vaisių aromatas. Šis parfumuotas vanduo gaviai nuteiks visai dienai. Keliai papurškimais sukursite nepriklausomos ir savimi pasitikinčios moters įvaizdį. 

  31,98€
  Tik internetu
 • Miraculum Pani Walewska Sweet Romance EDP parfumuotas vanduo moterims - tai riboto leidimo aromatas, kviečiantis atrasti naują patirtį, aistrą ir jausmus. Subtilios gėlių ir vaisių natos, papildytos salsvu vanilės aromatu, sukuria nepakartojamą romantišką jausmą ir įkvepia meilei.

  Tik internetu
 • Miraculum Pani Walewska Classic  - tai koncentruotas parfumuotas vanduo su intensyvaus, išraiškingo, rožių ir jazminų aromatais. Kompozicija sukurta romantiškoms moterims, šiek tiek paslaptingoms, vertinančioms tradicijas ir eleganciją. Originalus kvepalų kvapas ir originalus kobalto buteliukas padaro šį aromatą moters troškimo objektu.

  Tik internetu
 • Miraculum Pani Walewska Gold parfumuotas vanduo moterims praturtintas subtiliu, intriguojančiu ir viliojančiu gėlių puokštės aromatu, kartu su švelniai jausmingu vaisių prieskoniu ir paslaptingomis rytietiškomis natomis. Šis kvapas - tai sėkmė, jaunystė ir patrauklus moteriškumas bei elegancija.

  Tik internetu
 • Miraculum Pani Walewska Noir parfumuoto vandens moterims aromatas skirtas vakarui. Intensyvūs ir švieži kompozicijos deriniai, kurių sudėtyje yra sultingų citrusinių vaisių su viliojančiais rožių tonais ir jausmingu muskuso aromatu. Tai puikus aromatas, skirtas aistringoms ir patikimoms moterims.

  Tik internetu
 • Katy Perry Mad Potion kvapas - tai rytietiškas muskusas, lengvas ir žaismingas, kuriame yra vanilės, gintaro ir jazminų žiedlapių natų. Svaiginantis parfumuoto vandens aromatas nukelia mus į senovės laikus, kur karaliavo eliksyrai ir magija. Aromate dominuoja trijų rūšių vanilė, sutinkama tolimiausiuose pasaulio kampeliuose - Madagaskare, Taityje ir...

  8,91€
  Tik internetu
 • Katy Perry Royal Revolution parfumuotas vanduo moterims - nepakartojamas gėlių aromatas, sužavintis vos iš pirmo įkvėpimo. Jis atspindi maištingą dainininkės Katy Perry temperamentą. Pradžioje atsiveria rožiniai frezijų ir granatų kvapai, kuriuos pakeičia jazminų ir apelsinų žiedų dvelksmas, praturtintas santalo kvapais. Aromato pagrindą sudaro...

  Tik internetu
 • CALVIN KLEIN Eternity parfumuotas vanduo moterims -tai odė amžinosioms gyvenimo vertybėms: meilei, šeimai ir santarvei. Jų romantiškas ir gaivus aromatas primena švelnų žydinčio sodo kvapą. Aromato kompoziciją sudaro švelnus vaisių ir gėlių kvapas, vos juntamas muskuso ir santalų dvelksmas, šviežiai nupjautos žolės tonas, papildytas frezijų, šalavijų,...

  Tik internetu
 • CALVIN KLEIN Euphoria Endless - jausmingas, gaivus ir lengvas aromatas moterims. Šio parfumuoto vandens kompozicija - tai svaiginantis vyšnių žiedų dvelksmas, bergamotės ir mandarinų gaivumas, paskanintas rožių ir kvapiųjų našlaičių atspalviais. Kompoziciją užbaigia švelnios ir jausmingos muskuso ir bambuko natos.

  Tik internetu
 • LANVIN Eclat de Fleurs EDP- aromatas dar labiau pabrėžiantis moters jausmingumą ir laisvę. Gausus gėlių miksas suteiks dienai ypatingos gaivos ir žavesio. 

  Tik internetu
 • Vittorio Bellucci Bobbi Hecco Woman - tai yra naujas, intensyvus nepriklausomų, aktyvių ir pasitikinčių savimi moterų kvapas. Kvepalų kompozicija sukurta iš šviežių vaisių ir jūros bei medžio aromatų. Paprastas, minimalistinis ovalo formos butelis sukuria elegantišką įvaizdį.

  Tik internetu
 • Vittorio Bellucci Goddess of Olympe - tai švieži rytietiški gėlių aromatai, skirti jausmingoms ir reiklioms moterims. Saldūs vanilės tonai susipina su subtiliu gėlių aromatu ir sultingų vaisių natomis, sukurdami intriguojantį parfumuoto vandens aromatą. Jis sukuria stebuklingą atmosferą ir perkelia į viliojantį, aistringą pasaulį.

  Tik internetu
 • Vittorio Bellucci Zoe Women parfumuotas vanduo skirtas stipriai, nepriklausomai, tačiau jausmingai ir gracingai moteriai, skleidžiančiai aistrą, moteriškumą ir nerūpestingumą. Zoe Women yra rafinuotas, unikalus aromatas, paslėptas paprastame, elegantiškame buteliuke.

  Tik internetu
Rodoma 16 - 30 iš 1149 dalykų