Kvepalai

Kvepalai

Malonus kvapas – kelias į sėkmę ir į kur kas didesnį pasitikėjimą savimi. Siūlome labai platų, kokybiškų ir ilgai išliekančių kvepalų pasirinkimą, kuris padės kartą pasikvėpinus net kelias dienas jausti malonų kvapą. Nepamirškite, kad per didelis kvapų kiekis gali kelti diskomfortą, o geriausiai kvepiate tuomet, kai pati to nejaučiate.

Prekiaujame žinomiausių gamintojų produkcija, tad tai suteikia papildomos garantijos, kad kvapai puikiai atskleis Jūsų asmenybę. Taip pat siūlome labai platų skirtingų kvepalų pasirinkimą: nuo švelnių iki aštresnių bei gaivesnių, tad kiekvienas ieškantis tobulų kepalų sau arba savo artimam žmogui – suras tinkamiausią aromatą. Kokybiški kvepalai nepalieka dėmių ant drabužių, tačiau nepamirškite, kad norint išlaikyti aromatą rekomenduojame kvepalus purkšti ant kūno. Šildamas kūnas skleidžia ir malonų kvapą, kuris palieka šfeifą einant gatve.

Malonus kvapas – džiaugsmas tiek Jums, tiek greta Jūsų esantiems žmonėms.

Rodoma 31 - 45 iš 3765 dalykų
 • CK Free Sport stiprus, vyriškas ir dinamiškas aromatas. Tai pats pirmasis sporto aromatas Calvin Klein kvapų serijoje. Kvapas skirtas energingiems ir nepriklausomiems vyrams, kuriems niekada nekyla abejonių dėl galimybių ribų. Viršutinėse kompozicijos natose jūros kvapai atgaivinami bergamotės ir apelsinų dvelksmu. Gaivios ir gėlėtos širdies natos kyla iš...

  26,82€
  Tik internetu
 • Calvin Klein Encounter paslaptingas, seksualus ir originalus aromatas vyrams. Kvapas rinkoje pirmą kartą 2012 metais. Tai paslaptingas, viliojantis ir itin vyriškas aromatas. Pagrindinis šio aromato komponentas yra konjakas, kuris skamba itin tvirtomis širdies natomis. Kvepalų reklaminis veidas buvo aktorius, žinomas iš populiaraus tv serialo apie...

  28,95€
  Tik internetu
 • Calvin Klein Contradiction for Men kvepalų vyrams aromatas įkūnija pagrindinius šiuolaikiško vyro bruožus: stiprumą, vyriškumą, šiuolaikiškumą. Šis kontrastingas įvairių šiltų rytietiškų ir tradicinių gaivių kvapų mišinys yra nauja rytietiško aromato interpretacija. Vėsi gaiva susipina su geismą žadinančia egzotiškos medienos skleidžiama šiluma ir grynu...

  25,76€
  Tik internetu
 • Calvin Klein Escape for Men kvepalų vyrams aromatas atskleidžia vyro laisvės troškimą ir norą pabėgti nuo kasdienybės. Jis lygiai taip pat savitas ir rizikingas, kaip ir juo besikvėpinantis vyras. Calvin Klein Escape for Men aromatas vyrams puikiai parodo kūrėjo Calvino Kleino gebėjimą prisitaikyti prie kintančio vyrų skonio. Šių kvepalų aromato pagrindą...

  26,33€
  Tik internetu
 • Calvin Klein Obsession Night kvepalų vyrams aromatas – išties seksualus ir šiuolaikiškas, rytietiškas, dvelkiantis mediena. Šis aromatas tokios nakties, per kurią atsiskleidžia troškimai ir paslaptys. Paslaptingas stiprus bei sodrus Calvin Klein Obsession Night kvepalų vyrams aromatas supintas iš geismą žadinančio tamsios zomšos bei prieskonių kvapo ir...

  Tik internetu
 • Adidas Team Force tualetinis vanduo vyrams - tai vaisių ir egzotikos kvapas. Stiprus, nepriklausomas, tačiau subtilus aromatas puikiai veikia jausmus. Lengvas medienos aromatas, sumaišytas su šviežių citrusinių vaisių kvapu, sukuria gerą nuotaiką ir įkvepia kasdieniams iššūkiams.

  Tik internetu
 • PACO RABANNE 1 Million - tai prabangus kvapas, uždarytas auksiniame luite. Šis aromatas skirtas tikram viliotojui - turtingam, pasitikinčiam savimi, mėgstančiam dabintis, užkariaujančiam. Nepakartojamas šio tualetinio vandens aromatas supintas iš kvapnaus prieskoninių augalų dvelksmo, gaivaus citrusinių vaisių, gėlių, šilto medienos ir švelnaus odos...

  57,88€
  Tik internetu
 • Paco Rabanne Invictus – tai neįveikiamo herojaus kvapas, kuriam niekas negali atsispirti. Labai išraiškinga kvapų kompozicija puikiai atspindi jam būdingas savybes – vyriškumą, įspūdingą išvaizdą, magnetizmą. Šio tualetinio vandens vyrams aromatas yra provokuojantis, intriguojantis ir perspektyvus.

  42,91€
  Tik internetu
 • Adidas Active Bodies - tai šviežių vaisių kompozicija vyrams. Šio tualetinio vandens aromatas, skirtas aktyviam, dinamiškam ir sportuojančiam vyrui, tokiam, kuris pasiryžęs siekti sėkmės visuose gyvenimo etapuose.

  Tik internetu
 • Adidas Champions League Star Edition EDT - tai specialaus leidimo tualetinis vanduo vyrams, mylintiems futbolą, sukurtas tikriems čempionams. Tai išskirtinis aromatas, užtikrinantis ilgalaikį gaivos pojūtį ir atskleidžiantis tikrąją sporto dvasią.

  7,30€
  Tik internetu
 • C-Thru Lime Magic - vasariškas, daugybę energijos ir šviežumo savyje talpinantis aromatas moterims. Šis puikus tualetinis vanduo skirtas toms, kurios yra modernios ir madingos, aistringos ir spontaniškos.

  5,84€
  Tik internetu
 • C-THRU Lovely Garden – tai kvapnių gėlių ir sultingų vaisių aromatas. Šio tualetinio vandens kvapas apima paprastumą, harmoniją ir autentiškumą. Muskuso ir medienos natos suteikia jausmingumo įspūdį.

  8,14€
  Tik internetu
 • C-Thru Black Beauty - elegantiškas, rafinuotas ir modernus kvapas ypatingoms progoms, paslaptingoms ir reiklioms moterims, žinančioms, ko nori iš gyvenimo ir pasitikinčioms savimi. 

  9,78€
  Tik internetu
 • C-THRU Emerald Shine – tai gėlių ir medienos aromatas, išreiškiantis kiekvienos moters individualumą. Šio tualetinio vandens kvapas - šviežias kvapas su baltojo muskuso ir sandalmedžio natomis, sukurtas autentiškoms, atviroms ir spontaniškoms moterims.

  5,13€
  Tik internetu
 • C-Thru Pure Illusion – stilingas, rafinuotas ir viliojantis aromatas. Kvapas atsiveria elegantiška Taičio gardenijų, jazminų, persikų ir bijūnų puokšte. Šis tualetinis vanduo skirtas šiuolaikinei, gyvybingai ir seksualiai moteriai. Ji per gyvenimą eina stilingai ir elegantiškai, kupina pasitikėjimo savimi ir optimizmo, mėgsta švytėti ir būti žvaigžde.

  6,05€
  Tik internetu
Rodoma 31 - 45 iš 3765 dalykų