Technika sveikatai

Prekiniai ženklai

Technika sveikatai

Kokybiški masažuokliai ir masažinės sėdynės iš Vokietijos. Termometrai ir kraujospūdžio matuokliai, svarstyklės Jums visuomet leis jaustis užtikrintai dėl savo sveikatos. Inhaliatoriai ir bekontakčiai, infraraudonųjų spindulių termometrai pravers kaskart pasijutus blogai, ar peršalus. Sveikatos prekėms suteikiama nuo 24 mėn. garantija. 

Rodoma 271 - 281 iš 281 dalykų
 • Beurer FW20 Cosy šildantys batai pagaminti iš specialaus sintetinės TEDDY vilnos mikropluošto leidžia odai kvėpuoti. Audinys gali būti skalbiamas. 

 • Beurer FWM50 šildantys batai turi galimybę pasiūlyti Shiatsu masažo programą bei tinka net didelę pėdą turintiems žmonėms. Taip pat galimi 2 masažo nustatymai – šildymas ir masažas gali būti naudojami tiek kartu tiek ir atskirai.

 • Beurer FT58 ausies termometro dangteliai yra skirti Beurer FT58 ausies termometrui, tam, kad po kiekvieno kūno (ausies) temperatūros matavimo galima būtų dėl higienos matuoti kito žmogaus kūno (ausies) temperatūrą.

 • Beurer PM235 širdies ritmo matuoklis yra tinkamas visiems išmaniesiems telefonams. Sporto metu galima klausyti muzikos (radijo dažnis - 5,3 Hz).

 • Beurer Speedbox II greičio matuoklis su ištobulinta 2D jutiklio metrologija yra tinkamas naudoti su Beurer PM90, PM80, PM70 pulso matuokliais. Prietaisas yra paprastai ir saugiai tvirtinamas prie batų raištelių bei siunčia duomenis apie jau įveiktą distanciją, esamą greitį ir apskaičiuoja planinį greitį. Beurer Speedbox II greičio matuoklis gali būti...

 • Visiomed BABYDoo nosies gleivių atsiurbėjas yra elektroninis-vakuuminis kūdikių nosies gleivių atsiurbėjas su vienkartinio naudojimo kapsulėmis. Pakuotėje yra 25 vienkartinės kapsulės sekretui rinkti ir 3 skirtingo dydžio antgaliai (tinkantys net naujagimio nosytei).

 • Hydas elektrinis kaklo ir pečių srities šildytuvas šildo pečių ir kaklo sritį, atpalaiduoja raumenis ir padeda numalšinti skausmą. Paprastai naudojamas ir dėka puikaus magnetinio užsegimo puikiai priglunda prie pečių linijos ir leidžia judėti. Prietaiso 4 šilumos intensyvumo lygiai leidžia pasirinkti komfortiškiausią temperatūrą. Taip pat galima paprastai...

  49,99€
 • Hydas akumuliatorinis kaklo ir pečių srities šildytuvas visiškai nevaržo judėjimo laisvės ir suteikia net iki 4 val. malonios šilumos terapinius seansus kaklo ir pečių srityje. Prietaiso magnetinis užsegimas yra itin paprastas ir patogus, o pati pagalvėlė neužima daug vietos, todėl patogi keliaujant.

 • Lanaform elektrinė šildyklė sukurta specialiai sušąlusioms rankoms. Įjungus šį prietaisą vos 10- čiai minučių, suteikiama šiluma galėsite mėgautis net iki 4 valandų. Ši elektra įkraunama Lanaform rankų šildyklė yra itin lengva ir praktiška, todėl ja galėsite naudotis Jums patogioje vietoje. 

 • Piršto pulsoksimetras pasižymi žemu energijos suvartojimu, paprastu naudojimu bei yra nešiojamas. Uždėkite prietaisą su foto-diodo sensoriumi ant piršto, ekrane pasirodys pulso ir deguonies įsotinimo duomenys. Klinikiniai tyrimai parodė, jog šis prietaisas pasižymi dideliu tikslumu. Piršto pulsoksimetras yra nešiojamas prietaisas skirtas neinvaziniu...

 • Arterinio deguonies prisotinimo (SpO2) ir širdies ritmo nustatymas (pulso dažnis). Prietaisu paprasta ir lengva naudotis. 

Rodoma 271 - 281 iš 281 dalykų