Svarstyklės

Prekiniai ženklai

Svarstyklės

Gausus pasirinkimas elektroninių ir paprastų svarstyklių. Kūno masės analizatoriai leis Jums stebėti ir kontroliuoti kūno svorio ir raumenų pokyčius. Svarstyklės pateikia itin tikslius duomenis apie svorį. Svarstyklėms ir kūno masės analizatoriams suteikiam net iki 36 mėn. garantija. Svarstykles pristatome visoje Lietuvoje.

Rodoma 31 - 35 iš 35 dalykų
  • Beurer GS210 skaitmeninės svarstyklės matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei perspėja apie viršytą svorį. Taip pat išsijungia automatiškai.

  • Beurer GS211 skaitmeninės svarstyklės matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei perspėja apie viršytą svorį. Taip pat išsijungia automatiškai.

  • Beurer GS490 skaitmeninės svarstyklės matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) ir išsijungia automatiškai.

  • Medisana PS 430 elegantiško dizaino svarstyklės su neslystančiu paviršiumi. Su šiomis svarstyklėmis tiksliai ir saugiai išmatuosite savo svorį. Jūsų patogumui svarstyklės automatiškai įsijungia užlipus, o išsijungia po 6 sekundžių nuo jų nulipus. Šios svarstyklės yra itin plonos, tačiau sveria maksimaliai net iki 180 kg.   

    14,55€
  • Medisana BS 430 connect kūno sudėties analizės svarstyklės su nerūdijančio plieno elektrodais ir Bluetooth funkcija. Šios svarstyklės ne tik parodo kūno svorį, bet ir analizuoja parametrus, nusakančius fizinio aktyvumo lygį: riebalų, vandens bei raumenų kiekį. Simboliai LCD ekrane yra gerai įskaitomi net ir menkai apšviestoje aplinkoje. Maksimalus...

Rodoma 31 - 35 iš 35 dalykų