Svarstyklės

Prekiniai ženklai

Svarstyklės

Gausus pasirinkimas elektroninių ir paprastų svarstyklių. Kūno masės analizatoriai leis Jums stebėti ir kontroliuoti kūno svorio ir raumenų pokyčius. Svarstyklės pateikia itin tikslius duomenis apie svorį. Svarstyklėms ir kūno masės analizatoriams suteikiam net iki 36 mėn. garantija. Svarstykles pristatome visoje Lietuvoje.

Rodoma 31 - 41 iš 41 dalykų
 • Beurer GS203 skaitmeninės svarstyklės yra ypač plonos ir matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei išsijungia automatiškai.

 • Beurer GS206 skaitmeninės svarstyklės matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei išsijungia automatiškai.

 • Beurer GS207 skaitmeninės svarstyklės yra ypač plonos ir matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei išsijungia automatiškai.

 • Beurer GS209 skaitmeninės svarstyklės yra ypač plonos ir matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei išsijungia automatiškai.  

 • Beurer GS210 skaitmeninės svarstyklės matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei perspėja apie viršytą svorį. Taip pat išsijungia automatiškai.

 • Beurer GS211 skaitmeninės svarstyklės matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) bei perspėja apie viršytą svorį. Taip pat išsijungia automatiškai.

 • Beurer GS490 skaitmeninės svarstyklės matuoja svorį (skirtingais vienetais: kg, lb, st) ir išsijungia automatiškai.

 • Polar Balance išmaniosios svarstyklės veikia su Polar Flow sistema ir Polar Flow produktais (Loop2, A360, A300, V800, M400). Prietaisu gali naudotis iki 10 vartotojų, jis veikia Bluetooth smart dažniu, o programoje veikia svorio grafikas-kreivė ir rodomas kūno masės indeksas. Jų maksimali apkrova yra iki 180 kg. Polar Balance išmaniosios svarstyklės...

 • Medisana PS 430 elegantiško dizaino svarstyklės su neslystančiu paviršiumi. Su šiomis svarstyklėmis tiksliai ir saugiai išmatuosite savo svorį. Jūsų patogumui svarstyklės automatiškai įsijungia užlipus, o išsijungia po 6 sekundžių nuo jų nulipus. Šios svarstyklės yra itin plonos, tačiau sveria maksimaliai net iki 180 kg.   

  14,55€
 • Medisana BS 430 connect kūno sudėties analizės svarstyklės su nerūdijančio plieno elektrodais ir Bluetooth funkcija. Šios svarstyklės ne tik parodo kūno svorį, bet ir analizuoja parametrus, nusakančius fizinio aktyvumo lygį: riebalų, vandens bei raumenų kiekį. Simboliai LCD ekrane yra gerai įskaitomi net ir menkai apšviestoje aplinkoje. Maksimalus...

 • Omron BF-511 kūno sudėties matuoklis su svarstyklėmis matuoja kūno riebalus (procentais), skeleto raumenis (procentais), apskaičiuoja kūno masės indeksą, taip pat galima matuoti ramybės būsenos medžiagų apykaitą (metabolizmą) ir turi 4 vartotojams prieinamą didelės atminties zoną. Prietaisas pateikia tikslius ir patikimus matavimo rezultatus, nes kūno...

Rodoma 31 - 41 iš 41 dalykų