Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Remington

Rodoma 1 - 15 iš 55 dalykų
 • Remington AC3300 plaukų džiovintuvas turi 3 temperatūros režimus, 2 greičio nustatymus, jonų kondicionavimą bei šalto oro funkciją.

  Tik internetu
 • Remington AC5911 plaukų džiovintuvas yra su kintamosios srovės varikliu, 130 km/val greičio oro srautu greitam plaukų džiovinimui, jonų kondicionavimu bei 3 šilumos ir 2 greičio nustatymais. Džiovintuvas tai pat turi ploną koncentratorių (7 mm), difuzorių bei šalto oro srautą.

  Tik internetu
 • Remington AC5999 plaukų džiovintuvas yra su 3 šilumos ir 2 greičio nustatymais, jonizatoriumi, šalto oro srautu bei kintamosios srovės varikliu. Džiovintuvas taip pat turi ploną koncentratorių, difuzorių, lengvai nuimamas galines groteles ir patogią kilpą pakabinimui.

  Tik internetu
 • Remington AS1220 formavimo šukos yra su jonų kondicionavimu, keraminėmis grotelėmis, 3 šilumos ir greičio nustatymais bei šalto oro srove. Taip pat šukos turi greito džiovinimo koncentratorių, irklo formos šepetį (sklandžiam džiovinimui), antgalį plaukų pakėlimui nuo šaknų, 21 mm terminį šerių šepetį ir 30 mm ištraukiamą šerių šepetį.

  Tik internetu
 • Remington CB7400 plaukų tiesinimo šepetys sukurtas norint tiesinti plaukus be natūralios apimties praradimo. Šepetys yra su keraminiais šeriais, neįkaistančiais galiukais, 3 šilumos nustatymais bei greitu įkaitimu (30 sek.).

  Tik internetu
 • Remington Ceramic Slim S1510 tiesintuvas yra su padengtomis antistatinėmis keramikinėmis plokštėmis ir greitu įkaitimu (30 sek.). Dėl plokščių padengimo tiesintuvas geriau apsaugo plaukus bei suteikia jiems blizgesio ir lygumo. Taip pat Remington Ceramic Slim S1510 tiesintuvas yra su LED indikatoriumi.

  Tik internetu
 • Remington Ceramic Straight S3500 tiesintuvas yra su padengtomis antistatinėmis keramikinėmis plokštėmis ir labai greitu įkaitimu (15 sek.). Dėl plokščių padengimo tiesintuvas geriau apsaugo plaukus bei suteikia jiems blizgesio ir lygumo. Taip pat Remington Ceramic Straight S3500 tiesintuvas yra su reguliuojama temperatūra bei automatiniu išsijungimu (60...

  Tik internetu
 • Remington CI1019 garbanojimo žnyplės yra su keramikine danga, reguliuojama temperatūra, greito įkaitimo (60 sek.) bei LED indikatoriumi.

  Tik internetu
 • Remington CI2725 garbanojimo žnyplės įkaista per 30 sek., yra padengtos keramika, turi neįkaistantį galiuką bei maitinimo indikatorių.

  31,94€
  Tik internetu
 • Remington Colour Protect D6090 plaukų džiovintuvas yra su jonų kondicionavimu, 3 šilumos ir 2 greičio nustatymais, šalto oro srove, koncentratoriumi bei kilpa pakabinimui.

  Tik internetu
 • Remington Colour Protect S6300 tiesintuvas yra su keramikos danga, greitai įkaista (15 sek.), turi 30 skirtingų nustatymų, plaukiojančias plokštes, LED indikatorių ir plokščių užrakinimą.

  32,02€
  Tik internetu
 • Remington Compact D5000 plaukų džiovintuvas turi 3 temperatūros režimus ir 2 greičio nustatymus. Vienas jų yra „Eco“ nustatymas, kuris, jeigu džiovintuvas naudojamas, nustačius vidutinę temperatūrą, sutaupo daugiau energijos, negu naudojant, nustačius aukštą temperatūrą. Taip pat Remington Compact D5000 plaukų džiovintuvas turi koncentratorių, skirtą...

  20,37€
  Tik internetu
 • Remington D2400 plaukų džiovintuvas turi 2 greičio ir šilumos nustatymus bei sulankstomą rankeną ir nuimamą difuzorių. Taip pat kilpą pakabinimui ir 1,8 m laidą, todėl yra patogus keliaujant.

  21,26€
  Tik internetu
 • Remington D3015 plaukų džiovintuvas yra su jonizavimo technologija, 3 temperatūros lygiais ir 2 greičio nustatymais. Taip pat džiovintuvas turi šalto oro džiovinimo funkciją.

  Tik internetu
 • Remington D3080 plaukų džiovintuvas turi 3 greičio ir šilumos nustatymus bei šalto oro pūtimą. Taip pat džiovintuvas yra su jonizavimo funkcija ir nuimamu filtru.

  29,52€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 55 dalykų