Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Bosch

Rodoma 1 - 15 iš 22 dalykų
 • Bosch PHA 1151 plaukų formavimo šukos yra skirtos kurti skirtingų stilių šukuosenoms. Šukos yra kompaktiško dizaino bei su reguliuojama įtampa.

  18,87€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 2000 plaukų formavimo šukos yra su 2 temperatūros nustatymais, apsauga nuo perkaitimo, pakabinimo kilpa bei neslystančiomis guminėmis kojelėmis. Taip pat šukos yra su natūraliais šereliais, todėl plaukams suteikia blizgesio.

  23,61€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 2300 plaukų formavimo šukos yra su natūraliais šereliais padengtu formavimo šepečiu, kuris suteiks plaukams blizgesio ir glotnumo. Taip pat turi 3 temperatūros lygius bei pasukamą laidą.

  35,75€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 5363 plaukų formavimo šukos yra su keturguba jonizacija „Quattro-Ion“, ši technologija saugo plaukus nuo įsielektrinimo, palengvina jų šukavimą bei suteikia papildomo blizgesio. Taip pat žnyplės turi 3 temperatūros nustatymus bei 2 skirtingų diametrų apvalius šepečius.

  35,91€
  Tik internetu
 • Bosch PHA 9760 formavimo šukos su įtraukiamais šereliais yra skirtos susuktų plaukų patogiam atlaisvinimui. Taip pat šukų jonizacija sukuria antistatinį efektą, todėl plaukai lengviau iššukuojami ir sumažinama statinė elektros įkrova.  

  39,40€
  Tik internetu
 • Bosch PHC 2500 garbanojimo žnyplės yra padengtos keramine danga, greitai įkaista bei automatiškai išsijungia (po 30 min.). Taip pat žnyplės turi besisukantį laidą (360°) ir patogią pakabinimo kilpą.

  35,37€
  Tik internetu
 • Bosch PHC 5363 garbanojimo žnyplės yra su keturguba jonizacija „Quattro-Ion“, ši technologija saugo plaukus nuo įsielektrinimo, palengvina jų šukavimą bei suteikia papildomo blizgesio. Taip pat žnyplės yra su keramikine danga ir greitai įkaista (per 60 sek.).

  35,91€
  Tik internetu
 • Bosch PHC 9690 garbanojimo žnyplės yra padengtos keramika, tolygiai paskirsto šilumą, greitai įkaista bei automatiškai išsijungia. Taip pat žnyplės turi reguliuojamą temperatūrą ir LCD ekraną.

  38,06€
  Tik internetu
 • Bosch PHD 1151 plaukų džiovintuvas yra kompaktiškas mini džiovintuvas, kuris tinka kelionėms. Džiovintuvas turi sulankstomą rankeną bei suderintus greičio ir temperatūros nustatymus.

  17,54€
  Tik internetu
 • Bosch PHD 2511B plaukų džiovintuvas yra ergonomiško dizaino bei su šalto oro mygtuku, 3 temperatūros nustatymais ir 2 oro srauto režimais.

  21,18€
  Tik internetu
 • Bosch PHD 5767 plaukų džiovintuvas yra su keturguba jonizacija „Quattro-Ion“, ši technologija saugo plaukus nuo įsielektrinimo, palengvina jų šukavimą bei suteikia papildomo blizgesio. Taip pat džiovintuvas turi 3 temperatūros nustatymus ir 2 oro srauto režimus bei apsaugą nuo perkaitimo ir šalto oro srovę.

  32,32€
  Tik internetu
 • Bosch PHD 5781 plaukų džiovintuvas yra su jonų kondicionavimu, kuris apsaugo plaukus nuo elektrinimosi, bei suteikia blizgesio. Taip pat džiovintuvas turi 3 temperatūros nustatymus ir 2 oro srauto režimus bei turbo mygtuką.

  38,30€
  Tik internetu
 • Bosch PHD 5962 plaukų džiovintuvas yra su jonų kondicionavimu, kuris apsaugo plaukus nuo elektrinimosi, bei suteikia blizgesio. Taip pat džiovintuvas turi 3 temperatūros nustatymus ir 2 oro srauto režimus bei apsaugą nuo perkaitimo.

  29,30€
  Tik internetu
 • Bosch PHD 5980 plaukų džiovintuvas yra su jonų kondicionavimu, kuris apsaugo plaukus nuo elektrinimosi, bei suteikia blizgesio. Taip pat džiovintuvas turi atskirus mygtukus temperatūros (3 temperatūros nustatymai) ir oro srauto (2 oro srauto režimai) reguliavimui bei šalto oro srovę.

  37,70€
  Tik internetu
 • Bosch PHD 7961 plaukų džiovintuvas yra su jonizacija, kuri saugo plaukus nuo įsielektrinimo, palengvina jų šukavimą bei suteikia papildomo blizgesio. Taip pat džiovintuvas turi 3 temperatūros nustatymus ir 2 oro srauto režimus bei apsaugą nuo perkaitimo ir šalto oro srovę.

  39,02€
  Tik internetu
Rodoma 1 - 15 iš 22 dalykų