Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Acorelle

Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų
 • Acorelle Absolutely Tiara EDP parfumuotas vanduo moterims savo sudėtyje yra su egzotiniais apelsinų, bergamočių ir ylang ylang uogų eteriniais aliejais, kurie atgaivina ne tik kiekvienos moters sielą, bet ir mintis. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  30,14€
  Tik internetu
 • Acorelle Cedar EDP parfumuotas vanduo moterims sujungia kedro ir bergamočių eterinius aliejus, kurie suteikia harmonijos ir ramybės. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
 • Acorelle Coeur De Rose EDT tualetinis vanduo moterims yra labai gaivus. Kvapas tinkamas kvėpintis kasdieną. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
 • Acorelle Divine Orchid EDP parfumuotas vanduo moterims yra švelnus, harmoningas ir suteikiantis ramybės. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
 • Acorelle Fleur de Vanille EDP parfumuotas vanduo moterims yra subtilus, tačiau šiek tiek saldus kvapas. Kvapas skirtas moterims, kurios mėgsta pasinerti į rytietiškas paslaptis. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
 • Acorelle Infusion de Neroli EDP parfumuotas vanduo moterims yra šviesus ir gaivinantis, šiek tiek primenantis kartaus apelsino kvapą. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
 • Acorelle Lotus Flower EDP parfumuotas vanduo moterims sujungia mandarino ir bergamočių eterinius aliejus bei natūralios kilmės ekstraktus, kurie suteikia moterims ramybės ir atsipalaidavimo. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  35,85€
  Tik internetu
 • Acorelle Patchouli Essentiel EDP parfumuotas vanduo moterims yra išraiškingas, šiltas, jausmingai bei suteikiantis pasitikėjimo. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  33,12€
  Tik internetu
 • Acorelle R de Rose EDP parfumuotas vanduo moterims suteikia rafinuotų rožių aksominės elegancijos. Taip pat pasižymi Bulgarijos rožės, Egipto snapučių bei aviečių aromatu. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  38,91€
  Tik internetu
 • Acorelle R de Rose EDT tualetinis vanduo moterims tai lengvesnė kvepalų versija, kuri taip pat sukuria dominuojančią rožių kompoziciją. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
 • Acorelle Vanilė ir Gardenija EDT tualetinis vanduo moterims pasižymi stipriu gėlių aromatu. Tualetinis vanduo tarsi suteikia jausmingą atsipalaidavimo aurą bei apgaubia svaiginančiu gėlių aromatu. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
 • Acorelle White Orchid EDT tualetinis vanduo moterims primena pavasario rytą Prancūzijoje. Jame susipina visa gėlių puokštė, kuri susideda iš sausmedžių, rožių ir lelijų slėnyje. Taip pat aromatas yra praturtintas ir persikų bei apelsinų kvapais. Acorelle ekologiški kvepalai gaminami be parabenų, sintetinių medžiagų, ftalatų ir dažiklių.

  Tik internetu
Rodoma 1 - 12 iš 12 dalykų