Sumažinta kaina! Spectral F7 serumas (nuo stresinio plaukų slinkimo) Padidinti

Spectral F7 serumas nuo plaukų slinkimo atsiradusio dėl streso

Serumas nuo plaukų slinkimo Spectral F7, tai pirmoji priemonė su patentuotais astressin-B peptidais. Mokslinių tyrimu metu paaiškėjo, kad ši veiklioji medžiaga efektyviai kovoja su plaukų slinkimu, atsirandančiu dėl patiriamo streso. Serumo nuo plaukų slinkimo Spectral F7 gamyboje naudojamos NANO technologijos, kurių pagalba itin mažos veikliųjų medžiagų dalelės prasiskverbia į odą ir pasiekią problemos židinį - plaukų folikulus. Serumas slenkantiems plaukams "maitina" folikulus ir skatina juos regeneruotis. Tai pirmasis produktas nuo plaukų slinkimo kuris specialiai sukurtas stresą patiriantiems, slenkantiems plaukams.

Smulkiau

31,99€

testas -20%

39,99€

1 vnt. - 31,99€
2 vnt. - 63,98€
3 vnt. - 95,97€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa60 ml.
NaudojimasPrieš naudojant suplakite buteliuko tūrinį. Įsipurškite serumo į delną tiek, kad pakaktų įtrinti į galvos odą. Serumą švelniai įmasažuokite pirštų galais ir palaukite 10 min. kol serumas nudžius. Jeigu Spectral F7 naudojate, kaip pagrindinę priemonę nuo plaukų slinkimo, būtinai naudokite ryte ir vakare. Jeigu tai tik papildoma priemonė (naudojate kitas Spectral priemones), rekomenduojame naudoti vieną kartą dienoje.
Aktyviosios ir sudedamosios dalysDi Water, Astressin-B, Prohairin-Β4, Lecithin, Ghk-Cu, Sodium Oleate, Glycerin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos

Kodėl verta rinktis?

*Rekomenduojame naudoti kartu su kitomis Spectral preimonėmis nuo plaukų slinkimo.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: