Spectral DNC-N serumas nuo plaukų slinkimo (vyrams ir moterims) Padidinti

Spectral DNC-N serumas nuo plaukų slinkimo (vyrams ir moterims)

Priemonė nuo plaukų slinkimo Spectral DNC-N, tai universalus serumas plaukams (tinka ir vyrams, ir moterims) apsaugantis nuo plaukų slinkimo ir retėjimo. Naudojant Spectral DNC-N serumą plaukų slinkimui stabdyti, vos per 30 d. Jūs išvysite pirmuosius rezultatus, o po 3 mėn.  plaukų apimtis akivaizdžiai padidės. Tai viena efektyviausių priemonių, plaukų slinkimui stabdyti ir plaukams stiprint. Spectral DNC-N serume nuo plaukų slinkimo nenaudojamas minoxidilis, todėl tinka net jautrią galvos odą turintiems žmonėms. Gaminant priemone nuo plaukų slinkimo Spectral DNC-N buvo panaudotos NANO technologijos, kurios padeda veikliosioms plaukų slinkimą stabdančioms medžiagoms įsiskverbti į poodinį sluoksnį ir veikiant plauko folikulus skatinti plaukus gaminti keratiną. Spectral DNC-N veikiamas plauko svogūnėlis sustiprėja ir plaukai nustoja slinkę.

Smulkiau

39,99€

1 vnt. - 39,99€
2 vnt. - 71,98€
3 vnt. - 101,97€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

Talpa60 ml.
NaudojimasNaudokite ne trumpiau kaip 3 mėn., du kartus per dieną (ryte ir vakare). Ant pirštų galų išspauskite Spectral DNC-N serumo tiek, kiek reikia norimos plaukus atauginti srities padengimui. Pirštų galais įtrinkite preparatą į pradėjusią plikti ar praplikusią galvos sritį. Priemonė skirta vyrams ir moterims.
Aktyviosios ir sudedamosios dalysTeirautis pas pardavėją
Kilmės šalisJungtinės Amerikos Valstijos

Nuolaida perkant didesnį kiekį

KiekisNuolaidaSutaupote
3 15% Iki 18,00€
2 10% Iki 8,00€

Kodėl verta rinktis?

*Norint išlaikyti pasiektą rezultatą, būtina toliau naudoti Spectral priemones.   kitos prekės toje pačioje kategorijoje: