Purškiklis apimčiai KALLOS KJMN Volumizing Spray 200ml Padidinti

Purškiklis apimčiai KALLOS KJMN Volumizing Spray 200ml

Plaukų priežiūros priemonė KALLOS KJMN Volumizing Spray skirta padidinti plaukų apimtį ir pakelti juos nuo pat Šaknų. Tai puikus sprendimas ploniems, suglebusiems, nutysusiems plaukams. Apimtį didinanti priemonė akimirksniu maksimaliai pakels sukritusius plaukus nuo Šaknų, suteiks jiems lengvą fiksaciją, kad purumas ir didelė apimtis iŠsilaikytų ilgesnį laiką. Plaukų priežiūros priemonė KALLOS KJMN Volumizing Spray padengia plauko pavirŠių apsauginiu sluoksniu, tad plaukai tampa stipresni, akinančiai blizga ir atrodo tankesni.

Apimtį didinančios plaukų priežiūros priemonės KALLOS KJMN Volumizing Spray paslaptis slypi natūralių ingredientų komplekse, kurį sudaro ricinos aliejus ir pieno proteinai. Ricinos aliejaus dėka intensyviai drėkinama galvos oda bei plaukai, iŠlaikoma minkŠta plauko tekstūra, stabdomas plaukų slinkimo ir retėjimo procesas, stimuliuojamas spartesnis sveikų plaukų augimas. Ricinos aliejus padeda iŠlaikyti plaukus slidžiais ir natūraliai žvilgančiais. Plaukų priežiūros priemonė KALLOS KJMN Volumizing Spray savo sudėtyje turi pieno proteinų, kurie yra kalcio, vitaminų ir mineralų Šaltinis plaukams. Tai labai svarbūs veiksniai plaukų augimui, maitinimui, drėkinimui ir tonizavimui.5,50€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

NaudojimasPatogaus purŠkiklio pagalba, padenkite plaukų priežiūros priemone KALLOS KJMN Volumizing Spray Šlapius plaukus, purkŠdami tiesiogiai ant Šaknų iki pat galiukų. ĮŠukuokite priemonę į plaukus ir džiovinkite fenu.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: