Termoapsauga nuo karščio Schwarzkopf OSiS+ Flatliner (3) 200 ml Padidinti

Termoapsauga nuo karščio Schwarzkopf OSiS+ Flatliner (3) 200 ml

Schwarzkopf OSiS Flatliner (3) 200 ml  apsauga nuo karŠčio minkŠtina ir gerina bendrą plaukų būklę, jų neapsunkindamas. Plaukai tampa lengviau Šukuojami, tiesesni ir kur kas labiau žvilga, esant bet kokioms oro sąlygoms. Serumas praturtintas itin vertingais ingredientais. Šilko proteinai tai septyniolika amino rūgŠčių, formuojančių plauko proteiną. Šilkas maitina, stiprina ir regeneruoja plaukus. Jau po pirmo panaudojimo drėkina pažeistus, sausus ir spindesį praradusius plaukus, suteikia jiems prabangų žvilgesį ir neįtikėtiną Švelnumą, plaukai įgauna sveiką, gyvybingą iŠvaizdą. O kviečių proteinai turi daug baltymų su pilnu rinkiniu nepakeičiamų aminorūgŠčių, B grupės vitaminų, vitaminus PP ir E, mikroelementų. Šie proteinai tarsi apsupa kiekvieną plauką baltymų plėvele, padeda iŠsaugoti drėgmę ir plauko struktūrą. Plaukai atrodo sveikesni, tampa stangrūs, elastingi, žvilgūs ir neskilinėja. Speciali formulė apsaugo plaukus nuo karŠčio iki 230°C laipsnių. Sumažinamas džiovinimo laikas, todėl Jūsų plaukai taps lyg Šilkas per ypač trumpą laiką. Banguotiems ar garbanotiems plaukams suteikia glotnumo ir mažina ŠiauŠimąsi. Rezultatas Jūsų tikrai nenuvils - ilgai iŠliekantis ypač tiesių plaukų efektas, blizgantys ir it  Šilkas Švelnūs plaukai.

Naudojimas: Naudoti ant drėgnų plaukų prieŠ džiovinant džiovintuvu arba ant sausų plaukų prieŠ naudojant karŠtas formavimo priemones. Tolygiai purkŠti ant sausų plaukų. Suskirstyti plaukus sekcijomis ir iŠ karto tiesinti žnyplėmis. Itin storiems plaukams rekomenduojama papildomai užpurkŠti ant sausų plaukų ir iŠ karto tiesinti su žnyplėmis.10,90€

APMOKĖJIMO BŪDAI
APMOKĖJIMO BŪDAI

Turite klausimų?

  • Telefonas +37065460406
  • Skype: Medikosbaltic
  • Email: info@medikos.lt

Aptarnavimas

Svarbu žinoti

NaudojimasNaudoti ant drėgnų plaukų prieŠ džiovinant džiovintuvu arba ant sausų plaukų prieŠ naudojant karŠtas formavimo priemones. Tolygiai purkŠti ant sausų plaukų. Suskirstyti plaukus sekcijomis ir iŠ karto tiesinti žnyplėmis. Itin storiems plaukams rekomenduojama papildomai užpurkŠti ant sausų plaukų ir iŠ karto tiesinti su žnyplėmis.

kitos prekės toje pačioje kategorijoje: