Universalūs kvepalai / Unisex

Prekiniai ženklai
Kvapo tipas
Kvepalų rūšis
Rodoma 391 - 405 iš 405 dalykų
 • BIEHL MB02 EDP parfumuotas universalus vanduo tai romantiškas aromatas skirtas vyrams ir moterims, kuriuos pakėrės aromate glūdinčios tobulą kompoziciją sukuriančios natos.

  101,46€
  Tik internetu
 • BIEHL MB01 EDP parfumuotas universalus vanduo tai prabangus ir didingas aromatas skirtas vyrams ir moterims, kuriuos pakėrės aromate glūdinčios tobulą kompoziciją sukuriančios natos.

  130,59€
  Tik internetu
 • BIEHL MB03 EDP parfumuotas universalus vanduo tai romantiškas aromatas skirtas vyrams ir moterims, kuriuos pakėrės aromate glūdinčios tobulą kompoziciją sukuriančios natos.

  84,50€
  Tik internetu
 • BIEHL PC01 EDP parfumuotas universalus vanduo tai romantiškas aromatas skirtas vyrams ir moterims, kuriuos pakėrės aromate glūdinčios tobulą kompoziciją sukuriančios natos.

  56,15€
  Tik internetu
 • BIEHL PC02 EDP parfumuotas universalus vanduo tai romantiškas aromatas skirtas vyrams ir moterims, kuriuos pakėrės aromate glūdinčios tobulą kompoziciją sukuriančios natos.

  104,41€
  Tik internetu
 • Comptoir Sud Pacifique Coco Figue EDT tualetinis universalus vanduo tai romantiškas aromatas skirtas vyrams ir moterims, kuriuos pakėrės aromate glūdinčios tobulą kompoziciją sukuriančios natos.

  31,09€
  Tik internetu
 • CALVIN KLEIN One EDT tualetinis universalus vanduo tai 90-ųjų kultūros simbolis. Šį aromatą sukurti Calviną Kleiną įkvėpė jo dukters ir jos draugų gyvenimo būdas.

  23,07€
  Tik internetu
 • Amouage The Library Collection Opus VI EDP parfumuotas universalus vanduo tai žavingas aromatas skirtas vyrams ir moterims, kuriuos pakėrės aromate glūdinčios puikią kompoziciją sukuriančios natos.

  183,70€
  Tik internetu
 • Tom Ford Patchouli Absolu parfumuotas vanduo - tai tamsus, seksualus, sodrus ir prabangus medienos aromatas iš "Private Blend" kolekcijos, skirtas kvepintis tiek moterims, tiek vyrams. Aromato kompozicijoje, kaip ir pavadinime, dominuoja pačiulių kvapas, pagardintas lauro lapų, rozmarinų, Gvajako ir kašmyro medienos natomis. Jausmingumo ir šilumos...

  162,63€
  Tik internetu
 • Tom Ford Tobacco Vanille parfumuotas vanduo  - tai universalus ir prabangus aromatas iš "Private Blend" kolekcijos, skirtas kvepintis tiek moterims, tiek vyrams. Tai rytietiškas prieskonių aromatas, kurio pradžioje pakvimpa tabako lapų ir prieskonių duetu, vėliau prisijungia ir saldumo suteikia tonka pupelių, tabako žiedų, kakavos ir saldžiosios vanilės...

  Tik internetu
 • Tom Ford Tuscan Leather parfumuotas vanduo - tai seksualus, sodrus ir prabangus aromatas iš "Private Blend" kolekcijos, skirtas kvepintis tiek moterims, tiek vyrams. Tai švelnus, pirmykščiu jausmingumu dvelkiantis, ekstravagantiškas aromatas, o ypatingo seksualumo jam suteikia odos ir zomšos akordai, pagardinti jazminais, šafranu ir medienos natomis.

  148,56€
  Tik internetu
 • Tom Ford Soleil Blanc parfumuotas vanduo - tai universalus ir prabangus aromatas iš "Private Blend" kolekcijos, išleistas 2016 metais ir skirtas kvepintis tiek moterims, tiek vyrams. Tai netikėtas, geidulingas ir temperamentingas saulėtas gėlių aromatas, primenantis privačias saulėtas salas, kuriose vasara trunka ištisus metus. Aromato kompozicija...

  Tik internetu
 • ETRO Vetiver EDT tualetinis universalus vanduo tai nuostabus aromatas sukurtas vyrams ir moterims, kuriame susimaišo tobulai derančios natos.

  80,86€
  Tik internetu
 • ETRO Via Verri EDT tualetinis universalus vanduo tai puikus aromatas sukurtas ir vyrams ir moterims, kuriame slypi bergamočių, pipirų, jazminų, rožių, irisų, kiparisų, ambros ir muskuso natos.

  57,48€
  Tik internetu
 • Amouage Library Collection Opus II EDP parfumuotas universalus vanduo yra tobulas aromatas skirtas ir jai ir jam. Šis kvapas pasakoja savitą istoriją, kuri leidžia kiekvienam leistis į kelionę pasakiškų natų aromatais. Aromato natose atsiskleidžia levandos, jazminai bei smilkalai. Šie kvapai kiekvienam leis pasijausti fantastiškai.

  Tik internetu
Rodoma 391 - 405 iš 405 dalykų