Nuo celiulito

Prekiniai ženklai

Nuo celiulito

Celiulitas – šiuolaikinių moterų rykštė. Vis daugiau jaunų moterų ir net merginų skundžiasi odos nelygumais, kurie kelia diskomfortą, nepasitikėjimą savimi ir net psichologines problemas. Visgi, kur yra problema – yra ir išeitis, o šiuo metu tiesiausias kelias link lygios odos – anticeliulitinis masažuoklis.

Masažuokliai nuo celiulito padeda sumažinti apimtis. Tiesa, celiulitas kartais kankina ir lieknas merginas, tad pirmiausia reikia pradėti nuo apimčių mažinimo ir toliau keliauti link odos paviršius „lyginimo“. Kadangi masažuoklis veikia vibracijos principu – jis mažina riebalinį sluoksnį, kuris kaupiasi po mūsų oda.

Celiulito masažuoklis taip pat padeda stangrinti kūną. Stangrus kūnas atrodo jaunatviškai, estetiškai patraukliai, elastingai. Žinoma, greta masažuoklio taip pat labai svarbu reguliariai drėkinti odą įvairiomis priemonėmis. Tuomet Jūsų oda atrodys kaip modelių nuo žurnalų viršelių.

Žinoma, masažuokliai padeda mažinti celiulito paliktus pėdsakus.

Masažuokliai nuo celiulito tampa labai reikalingi po gimdymo, kai oda būna nutįsusi, praradusi savo spalvą bei elastingumą. Vibracijos principu veikiantys masažuokliai padeda jai grįžti į savo vėžes.

Celiulito masažuoklis taip pat yra puiki raminamoji priemonė. Tai tarsi nuosavas SPA namuose, kuris leis pailsėti.

Anticeliulitiniai masažuokliai padeda kovoti ir su spuogeliais, vadinamąja „žąsies oda“. Aktyvinama kraujotaka padeda organizmą apsirūpinti didesniu kiekiu deguonies, o tai yra neatsiejama nuo gražesnės kūno odos.

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
  • Lanaform Stop Cell yra akumuliatorinis celiulito masažuoklis su dviem švelniai masažuojančiais voleliais, tai idealus prietaisas skirtas pagerinti Jūsų savijautai. Šis celiulito masažuoklis padeda sumažinti "apelsino žievelės" efektą, pagerina kraujo apytaką ir minkština odą. Lanaform Stop Cell  taip pat gali būti naudojamas kaip kūno masažo sistema. 

    34,00€
  • Celiulito masažuoklis Hydas 4717.1.00tai novatoriška masažo technika, kuri palaipsniui padės sumažinti celiulitą pilvo, rankų, sėdmenų bei šlaunų srityse. Prietaisas masažuodamas skatina kraujotakos cirkuliaciją, masažavimo galvutės maloniai prisiliesdamos prie odos nesukelia jokio diskomforto, efektyviai mažina celiulitą. Jūsų patogumui šis Hydas...

    79,99€
  • Lanaforma Beauty Aspect celiulito masažuoklis sukurtas specialiai kovai su celiulitu bei kūno ir veido audinių atjauninimui, atkūrimui bei atgaivinimui. Dėka celiulito masažuoklio "palpate and role" funkcijos ir galingo įtraukimo procedūrų metu jausite stiprią odos stimuliaciją. 

  • Medisana AC 855 Celiulito masažuoklis tai puikus pagalbininkas, kuris padės Jums efektyviai palengvinti celiulito paveiktos odos būklę. Šio masažuoklio pagalba Jūsų oda taps stangresnė ir lygesnė. Prietaisas yra itin lengvas, lengvai ir paprastai naudojamas. 

    33,80€
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų