perspi
PRISTATYMAS LIETUVOJE TIK 1.5 EUR. UŽSISAKYK Nr. 865460406.

Botulinas

Nepaisant to, kad prakaitavimas yra normali žmogaus organizmo reakcija į karštį ar stresą, norėtųsi jį kontroliuoti. Radikaliausia priemonė kovoje su gausiu prakaitavimu – botulino (botokso) injekcijos. Efektyvi ir neskausminga alternatyva joms gali būti antiperspirantas.

Nors botulino injekcijos yra išties veiksminga priemonė, tačiau tai nėra itin maloni, o be to ir brangi procedūra. Kaip alternatyvą botulino injekcijoms mes Jums siūlome antiperspirantą Perspi-Guard. Išbandykite jį nemokamai!

Tai itin veiksminga ir švelni priemonė, apsauganti nuo gausaus prakaitavimo net 5 dienas po vienkartinio panaudojimo. Vidutiniškai 50 ml talpos antiperspiranto Perspi-Guard pakuotės užtenka 8-10 mėnesių. Panaši ir botulino injekcijų veikimo trukmė, tačiau kaina kelis kartus didesnė.

 

Kodėl verta rinktis Perspi?

 Garantuota 5 d. apsauga nuo prakaito
 Bespalvis (netepa drabužių)
 Bekvapis (tinka visiems)
 Tinka naudoti visam kūnui
 Saugus naudoti
 Švelnus

 

Botulino injekcijos – kas tai?

Botulino toksinas, tai clostridium bakterijų išskiriami nuodai, kurie medicinoje pradėti naudoti aštuntajame dešimtmetyje (nervinio tiko gydymui). Šiandien botulino toksinas dar vadinamas botoksu yra plačiai naudojamas medicinoje. Viena iš jo naudojimo sričių – prakaitavimo stabdymas. Botoksas dirgina odoje esančias nervų galūnes taip stabdydamas prakaito išsiskyrimą. Botulinas pradeda veikti per 6-9 dienas, poveikis jaučiamas apie 10 mėnesių.

Ar botulino injekcijos skausmingos?

Botulinas yra suleidžiamas į gausiai prakaituojančią odos sritį (pažastys, delnai, padai). Tais atvejais, kai pacientai yra jautresni ar injekcija yra leidžiama jautresnėje vietoje, gali būti naudojami papildomi nuskausminimo būdai.

Ar yra šalutinis botulino injekcijų poveikis?

Botolino toksino injekcijos, gali sukelti trumpalaikį šalutinį poveikį: raumenų aplink injekciją susilpnėjimą, laikinus raumenų pokyčius, odos paraudimą, patinimą ar bėrimą, pagausėjusį prakaitavimą kitose kūno vietose.

Turite klausimų?

Jei turite klausimų, prašome kreiptis į el. parduotuvės www.medikos.lt personalą telefonu darbo dienomis 09:00 – 17:00 arba el. paštu bet kuriuo metu ir mes pasistengsime kuo greičiau jums atsakyti.

Skype: MedikosBaltic
El. paštu: info@medikos.lt
Telefonu: 865460406
Facebook: http://www.facebook.com/medikosbaltic

KREPŠELIS
Rekomenduojame

   

100% Garantija

PRISTATYMAS

5 lt. perspi pristatymas

MUMIS PASITIKI